Klantenservice

Toekomst in patisserie 

Heeft u een vraag, opmerking, compliment of behoefte aan advies? 
U kunt contact opnemen via onderstaande gegevens. 

Vipam International b.v.

Poppenbouwing 26a
4191 NZ Geldermalsen

Tel: 0345 - 565670
Fax: 0345 - 582072
email: info@vipam.nl

Contactgegevens verkoop binnendienst:

Susanne van de Heuvel | susanne@vipam.nl | afwezig op donderdag


Annelieke Zweekhorst | annelieke@vipam.nl | aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag


Erik van Leyden | erik@vipam.nl


Contactgegevens inkoop:

Annelieke Zweekhorst | annelieke@vipam.nl | aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag


Contactgegevens vertegenwoordigers:

Brenda Holtz | brenda@vipam.nl
06 5068 5747


Daniel Heidergott daniel@vipam.nl
06 3989 8649


Fred Bosvelt | fred@vipam.nl
06 1502 9012


Contactgegevens financiële administratie :

Wendy Bronk | wendy@vipam.nl



Contactgegevens marketing :

Erik van Leyden | erik@vipam.nl



Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch te bereiken tussen 08:30 en 17:00