Klantenservice

Toekomst in patisserie 

Heeft u een vraag, opmerking, compliment of behoefte aan advies? 

U kunt contact opnemen via onderstaande gegevens. 
Vipam International b.v.

Poppenbouwing 26a
4191 NZ Geldermalsen

Tel: 0345 - 565670
email: info@vipam.nl

 

Wij zijn gesloten vanaf 25 december 2019 en zullen op 6 januari 2020 weer geopend zijn / We will be closed from december 25th and reopen on January 6th.

 

Contactgegevens verkoop binnendienst:

Susanne van de Heuvel | susanne@vipam.nl | afwezig op donderdag

 

Brenda Holtz | brenda@vipam.nl

 

 

Contactgegevens inkoop:

Annelieke Zweekhorst | annelieke@vipam.nl | aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

 

Contactgegevens supply chain:

Robert Willemsen | robert@vipam.nl 

06 41 75 1180

 

Contactgegevens vertegenwoordigers:

Erik van Leyden | erik@vipam.nl | rayon West Nederland
06 49 8990 43

 

Leon van Riswijk leon@vipam.nl | rayon Oost en Midden Nederland
06 150 29 012

 

Tom Stalpers tom@vipam.nl | rayon Zuid Nederland
06 48 36 19 19

 

Elsbeth van den Berg elsbeth@vipam.nl | rayon Noord Nederland en 't Gooi
06 39 89 86 49

 

Contactgegevens financiële administratie :

Wendy Bronk | wendy@vipam.nl


 

Contactgegevens marketing :

Erik van Leyden | erik@vipam.nl


 

Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch te bereiken tussen 08:30 en 17:00