Klantenservice

Toekomst in patisserie 

Heeft u een vraag, opmerking, compliment of behoefte aan advies? 
U kunt contact opnemen via onderstaande gegevens. 

Vipam International b.v.

Poppenbouwing 26a
4191 NZ Geldermalsen

Tel: 0345 - 565670
Fax: 0345 - 582072
email: info@vipam.nl

Contactgegevens verkoop binnendienst:

Susanne van de Heuvel | susanne@vipam.nl | afwezig op donderdag


Annelieke Zweekhorst | annelieke@vipam.nl | aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag


Brenda Holtz | brenda@vipam.nl


Contactgegevens inkoop:

Annelieke Zweekhorst | annelieke@vipam.nl | aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag


Contactgegevens vertegenwoordigers:

Erik van Leyden | erik@vipam.nl | rayon Zuid Holland
06 49 8990 43


Leon van Riswijk leon@vipam.nl | rayon Oost en Zuid
06 150 29 012


Elsbeth van den Berg elsbeth@vipam.nl | rayon Noord
06 46 066 519


Contactgegevens financiële administratie :

Wendy Bronk | wendy@vipam.nl



Contactgegevens marketing :

Erik van Leyden | erik@vipam.nl



Tijdens kantooruren zijn wij telefonisch te bereiken tussen 08:30 en 17:00